Dublet Młodzików Starszych

Grupa srebrna i brązowa rocznika 2011 spisała się znakomicie wygrywając pewnie swoje spotkania. A już dziś w Świętokrzyskiej I Lidze  Młodzika Starszego mecz na szczycie, gdzie zmierzy się lider rozgrywek KKP Korona z wiceliderem Koroną S.A.

Świętokrzyska I Liga Młodzika Starszego

Gr. srebrna 2011

KKP Korona II 7–0 Champions Końskie

Bramki: Skotnicki, Orłowicz, Barański, Długosz, Piróg, Kot, Wielgo.

KKP Korona: Straszewski, Sobczyński, Orłowicz, Barański, Kierzkowski, Branewicz, Banasik, Wielgo, Kułaga, Szymoniak, Kot, Piróg, Skotnicki, Paluch, Długosz, Wrzecionowski.

Trenerzy Michał Kulik i Bartek Lewandowski: Mecz rozpoczynamy od wysokiego pressingu , który skutkuje szybkimi odbiorami i sporym zagrożeniem pod bramką przeciwnika. Szybko wychodzimy na prowadzenie i przy kolejnych, składnych akcjach podwyższamy przewagę nad przeciwnikiem. Jest to kolejne spotkanie w którym jesteśmy również zdyscyplinowani w obronie przez co nie tracimy tego dnia bramki. Mała ilość błędów, dobre decyzje boiskowe przekładają się na wiele sytuacji bramkowych. Ostatecznie rozgrywamy dobre spotkanie  i wysoko pokonujemy przeciwnika.

Świętokrzyska II Liga Młodzika Starszego

Gr. brązowa 2011

KKP Korona III 10–1 GKS Nowiny

Bramki: 3x Widliński, Kozera, Józefik, Borkowski, Detka, Marcinkowski, Żesławski, Półtorak.

KKP Korona: Szymoniak, Zbróg, Półtorak, Detka , Bień, Hałka, Widliński, Borkowski, Wołoszyn, Kozera, Musiał, Józefik, Żesławski, Marcinkowski

Trenerzy Michał Kulik i Bartek Lewandowski: Początek spotkania nie należy do udanych w naszym wykonaniu. Jesteśmy ospali a przeciwnik szybko to wykorzystuje i zdobywa bramkę.  Stracony gol pozytywnie wpłynął na naszą drużynę i to my po kilku minutach wychodzimy na prowadzenie. Dobrze funkcjonujemy  w budowaniu gry. Podejmujemy na boisku odważne decyzje po których zdobywamy piękne gole. Ostatecznie wysoko pokonujemy drużynę z Nowin i czekamy na kolejne spotkania ligowe.

Facebook