DRUGIE MIEJSCE W TURNIEJU MOS 3 ŚRÓDMIEŚCIE CUP

W dniach 5-6 marca chłopcy z grupy złotej rocznika 2014 wzięli udział w Ogólnopolskim Turnieju „MOS 3 Śródmieście Cup” organizowanym przez UKS Varsovia Warszawa. Nasi zawodnicy spisali się doskonale pokonując na swojej drodze wiele świetnych drużyn, a w ciągu dwóch dni rozegrali 9 spotkań trwających po 25 minut. Drużyna wykazała się skutecznością zdobywając łącznie 38 trafień. Warto podkreślić bardzo dobrą dyspozycję zespołu w defensywie – tylko 5 straconych bramek. Ostatecznie, aż trzy pierwsze drużyny miały identyczną ilość punktów i o końcowym wyniku decydowała mała tabela, z której wyszło, że nasi zawodnicy mogą na swojej szyi zawiesić srebrne medale.

SOBOTA 05.03.2022

KKP KORONA 3–0 LEGIA WARSZAWA
Bramki: 
Borkowski 1, Kamola 1, Tomczyk 1

KKP KORONA 0–1 JAGIELLONIA BIAŁYSTOK

KKP KORONA 4–0 UKS VARSOVIA WARSZAWA
Bramki: 
Tomczyk 1, Kamola 1, Pietrzykowski 1, Podsiadły 1

KKP KORONA 6–1 WIGRY SUWAŁKI
Bramki: 
Tomczyk 3, Januszewski 1, Kamola 1, Podsiadły 1

KKP KORONA 3–2 ŚLĄSK WROCŁAW
Bramki: 
Podsiadły 2, Pastuszka

NIEDZIELA 06.03.2022

KKP KORONA 0–1 AP REISSA POZNAŃ

KKP KORONA 7–0 RADOMIAK RADOM
Bramki: 
Tomczyk 2, Pastuszka 2, Stopka 1, Pietrzykowski 1, Januszewski 1

KKP KORONA 4–0 CRACOVIA KRAKÓW
Bramki: 
Tomczyk 2, Podsiadły 1, Kamola 1

KKP KORONA 11–0 GÓRNIK ŁĘCZNA
Bramki: 
Tomczyk 4, Januszewski 2, Stopka 2, Pastuszka 1, Podsiadły 1, Pietrzykowski 1

Skład KKP KORONA: Borkowski Wojciech, Cieplewicz Artur, Januszewski Żenia, Kamola Tadeusz, Kołodziej Wiktor, Pastuszka Franciszek, Pietrzykowski Kacper, Podsiadły Marcel, Stopka Jan, Tomczyk Jan.

Trenerzy Michał Sarek i Sławomir Grusznis: Miniony weekend dostarczył wiele futbolowych emocji, nasi podopieczni wzięli udział w dwudniowym turnieju rozgrywanym na obiektach Varsovii Warszawa. Zespół zaprezentował się z bardzo dobrej strony odnosząc 7 zwycięstw oraz ponosząc 2 porażki. Zawodnicy prezentowali ogromne zaangażowanie i pasję podczas rywalizacji, grali kreatywnie, a zarazem bardzo odpowiedzialnie. Spotkania toczyły się w szybkim tempie co pozwalało kreować wiele okazji do zdobycia bramki. Jesteśmy przekonani, że rywalizacja na krajowej arenie z wymagającymi przeciwnikami będzie miała pozytywny wpływ na rozwój każdego zawodnika.  O końcowej klasyfikacji decydowała tzw. mała tabela gdyż 3 zespoły zgromadziły taką samą liczbę punktów, ostatecznie zajmujemy 2 miejsce w turnieju. Z tego miejsca dziękuję wszystkim Trenerom KKP Korona, którzy pracowali z chłopcami we wcześniejszych latach jest to NASZ wspólny sukces. Gratuluje każdemu zawodnikowi, który reprezentował nasz klub w turnieju. Dziękuje rodzicom za wzorowe zachowanie podczas rozgrywek.

Facebook