Dobre mecze młodzików młodszych

Nasi Młodzicy Młodsi po raz kolejny rozegrali bardzo dobre spotkania ze swoimi rywalami. Szczególnie cieszy postawa w Świętokrzyskiej Lidze gdzie nasza jedynka jak i dwójka nie dały szans swoim przeciwnikom.  

Świętokrzyska I Liga Młodzika Młodszego

Gr. złota 2011

PAS Skarżysko 0-10 KKP Korona I

Bramki: Bębenek x2, Wira x2, Kruk, Kuziel, Kowalewski, Glibowski, Tomaszewski, Raczyński

KKP Korona: Kukla, Paluch, Bębenek, Kuziel, Glibowski, Tomaszewski, Kowalewski, Raczyński, Kruk, Mikina, Wira

Trenerzy Michał Kostucha, Michał Stachura: Udany weekend w wykonaniu chłopców. W pełni zasłużone zwycięstwo poparte były bardzo wysoką jakością gry i dobrymi działaniami indywidualnymi poszczególnych zawodników. Gratulujemy podopiecznym świetnej postawy.

Świętokrzyska II Liga Młodzika Młodszego

Gr. srebrna 2011

KKP Korona II 13–0 FA Jędrzejów

Bramki: Paluch x3, Kowalski x3, Wrzecionowski x2, Włudyga x2, Gawlik, Barański, Piróg.

KKP Korona: Orłowicz, Sobczyński, Kułaga, Piróg, Wrzecionowski, Paluch, Szymoniak, Włudyga, Kot, Wielgo, Branewicz, Gawlik, Kowalski, Straszewski, Detka, Półtorak, Skotnicki, Barański.

Trenerzy Michał Kulik i Bartek Lewandowski: Od samego początku realizujemy założenia przedmeczowe co skutkuje szybko zdobytymi bramkami. Nasze rozumienie gry stoi na wysokim poziomie. Co chwilę tworzymy składne akcje i zagrożenie pod bramką przeciwnika. Na przerwę schodzimy z prowadzeniem 8:0. W 2 połowie gra nie ulega zmianie. Dalej jesteśmy stroną dominującą, stosujemy skoki pressingowe co przekłada się na liczne odbiory w strefie wysokiej. Biorąc pod uwagę 2 połowę, na pewno zawiodła skuteczność gdzie stworzyliśmy sobie mnóstwo 100 % sytuacji do zdobycia gola. Jeszcze raz gratulacje dla całego zespołu.

Okręgowa Liga Młodzika Młodszego

Gr. brązowa 2011

Orlęta Kielce 2–0 KKP Korona III

KKP Korona: Zbróg, Józefik, Żesławski,  Widliński,  Marcinkowski, Cisak, Musiał , Wicha, Dzierżak, Iwan, Widłak, Cieślak, Cielibała, Kozera, Szustak, Bień, Baran.

Trener Michał Kulik i Bartek Lewandowski: To nie był udany mecz z naszej strony. Nasza gra i zachowania boiskowe od początku były dość chaotyczne. Z czasem dodatkowo dostosowaliśmy się do gry przeciwnika. Po jednym z naszych błędów tracimy gola. Z czasem tworzymy kilka zagrożeń pod bramką przeciwnika lecz nie jesteśmy w stanie wykorzystać żadnej  z sytuacji. 2 połowa bardzo zbliżona do 1 pod względem gry z jednej jak i drugiej strony. Przeciwnik wytrącał nas z gry przez cały mecz przerywaniem gry oraz bezbłędną gra w obronie co przełożyło się na ostateczny wynik. Mecz do zapomnienia, musimy wyciągnąć z tego spotkania wnioski by w następnych meczach nasza gra uległa poprawie i stała na wyższym poziomie.

Facebook