Waleczni Juniorzy

W minionej kolejce ligowej Juniorzy Starsi odpoczywali, ale młodsi koledzy mieli przed sobą ważne spotkania. W derbowym pojedynku, po pełnym emocji spotkaniu padł remis 2-2. Natomiast podopieczni Łukasza Gągorowskiego i Jerzego Marca pewnie zwyciężyli 4-0.

Świętokrzyska I Liga Juniora Młodszego

KKP Korona 2–2 Korona S.A.

Bramki: Bilski, Kijewicz

Skład:  Palacz, Długosz, Bator, Sala, Stępień, Bryła Dziwoń, Bilski, Kijewicz, Lechowicz, Kościelecki oraz Rozmus, Gaweł, Pabis, Ocios, Vyshniak, Cygan, Majka

Trener Michał Stachura, Paweł Mech, Tomasz Jóźwik: Po emocjonującym spotkaniu remisujemy w derbowym pojedynku. W porównaniu do ostatniej rywalizacji w naszej grze było zbyt dużo momentów chaosu i braku odpowiedniej organizacji. Musimy jednak pochwalić drużynę za nieustępliwość i wytrwałość w dążeniu do celu i dwukrotnym odrobieniu strat. Dziękujemy chłopcom za zaangażowanie i wysiłek włożony w to spotkanie.

Okręgowa Liga Juniora Młodszego

KKP Korona 4-0 PUKS DEKO Włoszczowa

Bramki: Śliwa, Płatek x2, Kostucha

Trener Łukasz Gągorowski i Jerzy Marzec: Bardzo dobry mecz z naszej strony pomimo bezbramkowego remisu do przerwy. Na szczęście byliśmy konsekwentni w swoich działaniach i to pozwoliło nam dopiąć swego. Cieszy również czyste kontro zachowane przez nasz zespół. Dziękujemy drużynie za walkę.

Facebook