Dobra gra Orlików Starszych i Młodszych

Nasi Orlicy w miniony weekend zaprezentowali się z dobrej strony. Dużo strzałów, dryblingów i odwagi te trzy elementy trenerzy często wymieniali u swoich podopiecznych podczas gier.

Gr. złota 2013

KKP Korona –  Lechia Tomaszów Mazowiecki

Bramki dla KKP:  Sorbian (as. Simkiewicz), Sorbian, Socha, Sorbian (as. Socha)

Skład: Gonciarz Tomasz, Januszewski Żenia, Kępa Piotr, Kleszowski Cyprian, Ludwinek Krzysztof, Matys Tomasz, Napora Leon, Nowak Damian, Simkiewicz Stanisław, Skorupa Filip, Socha Filip, Sorbian Adam

Trenerzy Karol Nieszporek i Karol Styrcz: W niedzielne przedpołudnie zawodnicy grupy złotej rocznika 2013 mieli okazję zmierzyć się w meczu kontrolnym z rówieśnikami z Tomaszowa Mazowieckiego. Była to nasza druga gra, w której mierzyliśmy się w formule 9 x 9 i widać było, że chłopcy czują się jeszcze lekko zagubieni. Z minuty na minutę nasza gra wyglądała coraz lepiej i cieszy, że potrafiliśmy wyciągać wnioski. Dziękujemy za przyjazd i bardzo pożyteczny sparing.

Gr. srebrna 2013

KKP Korona – Spartakus Daleszyce

Trener Rafał Kowalski i Siergiej Januszewski: Przez większość czasu kontrolowaliśmy grę, utrzymywaliśmy się przy piłce. Chłopcy umiejętnie wykorzystywali wolne przestrzenie. W ogólnym zarysie zaprezentowali się  z bardzo dobrej strony, chociaż tego dnia skuteczność była niezadowalająca. Drużynie Spartakusa Daleszyce dziękujemy za mecz.

Gr. złota 2014

Spartakus Daleszyce 2013/14 – KKP Korona

Bramki: 4x Stawczyk,2x  Kowalczyk 2x Florecki  3x Stachera , 2x Półchłopek, 7x Paluch,

Skład: :  Kacper Florecki , Ignacy Półchłopek, Karol Kozera,   Krzysztof Stachera, Igor Kowalczyk, Adam Paluch, Adrian Koch, Leon Kosmala, Mikołaj Stawczyk

Trenerzy Paweł Mech Karol Dziedzic:  Słaby początek meczu w naszym wykonaniu, lecz  z każdą minutą meczu nabieraliśmy jakości w naszych działaniach. Cieszy nasz że zawodnicy poprawili skuteczność  pod bramką przeciwnika. Wielkie brawa dla całej drużyny .

 

Facebook