DOBRA DYSPOZYCJA MŁODZIKÓW STARSZYCH

Kolejne spotkania naszych Młodzików za nami i kolejne punkty dopisane do ligowej tabeli. Cieszy dobra postawa podopiecznych Cezarego Jesiołowskiego, którzy z trudnego terenu wywieźli cenne 3 punkty.

KKP Korona I 2–2 KKP Korona II Kielce

Bramki KKP Korona I: Biadun, Zawistowski

Asysty KKP Korona I: Zawistowski, Michalski

Bramki KKP Korona II: Cioroch Malinowski

Trenerzy Maciej Kwiatkowski, Mikołaj Pełka: W meczu z kolegami z grupy popołudniowej chłopcy zagrali zdecydowanie poniżej swoich możliwości. Zagrali bardzo indywidualnie i arogancko co przełożyło się na zlekceważenie rywala. Mimo dwubramkowej przewagi, w końcówce spotkania po naszych indywidualnych błędach i ambitnej grze kolegów z KKP tracimy dwie bramki i mecz kończy się remisem. Jest to lekcja dla chłopców aby do każdego meczu i rywala podchodzić z pokorą i pełnym zaangażowaniem.

Trenerzy Cezary Jesiołowski i Paweł Żmuda: Mecz zaczął się od wyraźnej przewagi drużyny trenera Kwiatkowskiego, skomasowane ataki szczególnie lewym skrzydłem boiska przyniosły 2 bramki które straciliśmy już w pierwszej połowie spotkania. Druga połowa była już bardziej wyrównana zaczęliśmy próbować atakować śmielej i rezultatem była większa liczba wypracowanych sytuacji. W 45 minucie udało nam się zdobyć bramkę kontaktową po strzale Maxa Ciorocha i od tego momentu chłopcy uwierzyli że można w tym spotkaniu uzyskać korzystny rezultat. Siłą I cechą naszego zespołu to walka do końca, którą pokazaliśmy również tym razem i w 55 minucie po indywidualnej akcji naszego pomocnika Dominika Malinowskiego strzałem w okienko zdobywamy bramkę która dała na remis w tym trudnym dla nas spotkaniu. Jestem bardzo dumny z postawy chłopców i charakteru który pokazali w tym spotkaniu. Brawo Drużyna!

Spartakus Daleszyce 0–3 KKP Korona II

Bramki: Bracha, Malinowski, Cioroch

Trenerzy Cezary Jesiołowski i Paweł Żmuda: W tym meczu strzeliliśmy bramkę już w 37 sekundzie ładnym strzałem w długi róg bramki, co w pewien sposób dało nam większy spokój w rozgrywaniu akcji na resztę spotkania. Przeciwnik atakował bardzo mocno, broniliśmy się jednak skutecznie dzięki wspaniałej dyspozycji tego dnia naszego bramkarza. W drugiej połowie meczu dwie kontry przyniosły nam kolejne 2 gole i wywozimy tym sposobem z trudnego terenu kolejne 3 punkty. Brawo Drużyna!

Facebook