DERBY W TRAMPKARZU MŁODSZYM DLA NAS!

Po tym weekendzie możemy być bardzo dumni z naszych zawodników, którzy zagrali świetne mecze. Obie nasze drużyny odniosły przekonywujące zwycięstwa i zagrały na „zero z tyłu”.

KKP Korona 4:0 Akademia Korony S.A.

Bramki: Bogdański x2, Janiak, Bilski

Trenerzy Rafał Kruk i Szymon Szymaszek: Rozegraliśmy mecz na wysokim poziomie z czego jesteśmy dumni. Nie dopuszczaliśmy przeciwnika do finalizacji. Graliśmy ambitnie i walecznie na każdym skrawku boiska. Zimną krew zachował w 1 połowie Mikołaj Janiak i Jacek Bilski, dzięki którym zespół wyszedł na prowadzenie. W 2 połowie nie daliśmy się zepchnąć, a wręcz przeciwnie. Swoją dobrą formę zespół potwierdził strzelając kolejne bramki. Dwa gole Jakuba Bogdańskiego i radość po końcowym gwizdku.

Wisła Sandomierz 0-2 KKP Korona I

Bramki: Domagała, Bojek

Asysty: Nosek

Trenerzy Maciej Kwiatkowski, Mikołaj Pełka: Trudny mecz ze względu na to, że drugie spotkanie w tym dniu i z małą ilością zmian. Mimo dużego zmęczenia chłopcy stanęli na wysokości zadania i w końcówce meczu rozstrzygnęli mecz na swoją korzyść. Gdybyśmy wykorzystali swoje sytuacje z pierwszej połowy meczy byłby zdecydowanie spokojniejszy. W dzisiejszym dniu w kluczowych momentach główną rolę odegrali bramkarze. Najpierw Pedrycz obronił trudny strzał, a dwóch bramkarzy co zagrali w polu Domagał i Nosek popisali się bramką i asystą.

Facebook