Derby na remis w Juniorze Młodszym

To nie była najlepsza kolejka ligowa w wykonaniu naszych Juniorów, gdzie trenerzy mieli duże zastrzeżenia do skuteczności pod bramką rywala. Cieszy postawa KKP Korona III, ponieważ w trudnym spotkaniu chłopcy pokazali charakter i wywalczyli punkt w spotkaniu derbowym.

Świętokrzyska I Liga Juniora Starszego

KKP Korona 1–2 GKS Nowiny

Bramki:  Sternak

Skład: Kubicki, Kawalec, Grątkiewicz, Lechowicz,  Sternak, Pabis ,Kozubek , Śliwa, Biernacki, Foks, Kijewicz oraz Skrzyniarz, Bilski, Olesiński, Bera

Trenerzy Michał Stachura: Wynik nie odzwierciedla przebiegu spotkania. W szczególności możemy żałować drugiej połowy spotkania w której prezentowaliśmy się bardzo dobrze, a mimo to nie potrafiliśmy wykorzystywać sytuacji bramkowych. W najbliższym czasie musimy zdecydowanie poprawić ten aspekt gry i być bardziej zdecydowani pod bramką przeciwnika.

Świętokrzyska I Liga Juniora Młodszego

Kl. Sportowa 2008/09

KSZO Ostrowiec Św. 5 3– KKP Korona II

Bramki: Kwaśniak, Ksel, Vyshniak

Asysty: Dębiec,

Skład: Bęczkowski – , Kochanowski, Łukawski, Krzyżanowski, Gaweł,  Kmietowicz, Czarnowski (40’Robak), Dębiec, Ksel, Nowak (46’ Vyshniak), Kwaśniak

Trenerzy Maciej Kwiatkowski, Karol Nieszporek: Bardzo słaby mecz w naszym wykonaniu, gospodarze z łatwością strzelali bramki. Dodatkowo czerwona kartka nie ułatwiła sprawy. Graliśmy zbyt daleko od siebie, brakowało wzajemnej asekuracji i odpowiedzialności w grze. Przed nami trudny mecz ze Starem w przyszłym tygodniu i musimy zagrać o niebo lepiej aby zgarnąć korzystny rezultat.

Gr. popołudniowa 2007/08

KKP Korona III 1-1 Korona S.A

Bramka: Obara

Trener Sławomir Łukawski i Jerzy Marzec: Mecz na który wyszliśmy z konkretnym planem. Osłabieni w linii defensywnej (choroby, kontuzje) musieliśmy zagrać na maksa skoncentrowani przy pełnej asekuracji naszych  obrońców. Strzelamy bramkę po błędzie bramkarza drużyny przeciwnej. Wszyscy zagrali na 100 procent, z ogromną wolą walki i ambicją.  Na uwagę zasługuje dobra gra naszego bramkarza z rocznika 2009 (2 lata młodszy).

           

Facebook