Derby na remis i dwa przekonywujące zwycięstwa Młodzików Starszych

Jeśli swoje mecze rozgrywają nasi Młodzicy Starsi to możemy być pewni, że spotkania będą stały na wysokim poziomie. Nie inaczej było tym razem ponieważ w trzech meczach udało się zdobyć 7 punktów.

Świętokrzyska I Liga Młodzika Starszego

Gr. złota 2011

KKP Korona 2–2 Korona SA

Bramki: Latała, Mikina.

KKP Korona: Marcin Kukla, Jakub Dzigman, Olivier Latała,Jan Dudek, Adam Kózka , Aleks Gębski, Igor Wira, Olaf Bębenek, Franciszek Czekaj, Antoni Paluch, Michał Domagała, Franciszek Grad, Piotr Mikina .

Trenerzy Michał Kostucha, Michał Stachura: Dobry mecz w wykonaniu naszej drużyny. Jesteśmy zadowoleni z jakości gry którą prezentował  zespół oraz ilości stworzonych sytuacji pod bramką przeciwnika. Dziękujemy drużynie za zaangażowanie.

Gr. srebrna 2011

KKP Korona II 2–0 Star Starachowice

Bramki: Barański, Kierzkowski

KKP Korona: Wrzecionowski, Paluch, Kot, Szymoniak, Barański, Kierzkowski, Sobczyński, Orłowicz, Straszewski, Włudyga, Branewicz, Kułaga, Wielgo, Sztuka, Skotnicki, Piróg, Długosz, Kowalski, Żesławski, Widłak.

Trenerzy Michał Kulik i Bartek Lewandowski: Od początku realizujemy przedmeczowe założenia. Gramy uważnie w obronie oraz staramy się tworzyć składne akcje w ofensywie. W 1 połowie zyskujemy lekką przewagę co przekłada się na zdobycie bramki po stałym fragmencie. Mamy również jeszcze kilka okazji na  kolejne gole, ale piłka nie wpada do bramki. 2 połowa to bardzo uważna nasza gra w obronie co przekłada się na niewiele okazji ze strony przeciwnika. Po jednej z akcji i strzale z dystansu zdobywamy gola i wygrywamy to spotkanie 2:0. Jeszcze raz gratulacje dla całej drużyny za bardzo dobre zawody.

Okręgowa Liga Młodzika Młodszego

Gr. brązowa 2011

KKP Korona III 19–0 GKS Nowiny II

Bramki: 7x Długosz, 5x Borkowski, 3x Żesławski, 2x Widliński, Dzierżak, Cieślak.

KKP Korona: Borkowski, Długosz, Marcinkowski, Cisak, Zbróg, Szymoniak, Wicha, Ocetek, Cieślak, Widliński, Żesławski, Dzierżak, Bień, Musiał, Szustak, Detka, Wołoszyn.

Trenerzy Michał Kulik i Bartek Lewandowski: Od samego początku jesteśmy stroną dominującą w tym spotkaniu. Co chwilę przedostajemy się pod pole karne drużyny z Nowin i tworzymy zagrożenie pod ich bramką. Wygrywamy to spotkanie przekonywująco i z niecierpliwością czekamy na kolejne mecze ligowe. Gratulacje dla całej drużyny.

Facebook