Derbowa wygrana w Trampkarzu Młodszym

Podopieczni Macieja Kwiatkowskiego i Pawła Żmudy po wygranej z Akademią Korony S.A, są już tylko mały kroczek od wywalczenia prawa gry w barażach CLJ U-15. Z bardzo dobrej strony zaprezentowała się grupa popołudniowa 2009, która z Ostrowca wywiozła bardzo cenne 3 punkty.

Świętokrzyska I Liga Trampkarza Młodszego

KKP Korona II 5–2  Korona Kielce S.A.

Bramki: Bojek 2, Hańćko 2, Piotrowski

Asysty: Sadłocha, Piotrowski, Kaleta, Moczulis

Skład: Molęda, Sadłocha, Moczulis, Hańćko, Krakowiak, Piotrowski, Kaleta, Błaszczyk, Biadun, Bojek, Kwiatek, Gołacki, Żyła

Trenerzy Maciej Kwiatkowski, Paweł Żmuda: Dobry początek w naszym wykonaniu, dominujemy na boisku i w dwadzieścia minut strzelamy trzy bramki. Później chłopcy zdecydowanie spuścili z tonu, oddając środek pola i zbyt wolno wracając za przeciwnikiem. Rywal to skrzętnie wykorzystał i strzelił nam dwie bramki. W drugiej połowie nasza gra się trochę poprawiła w stosunku do końcówki pierwszej połowy. Na mniej pozwalamy ambitnie grającemu rywalowi a sami strzelamy dwie bramki i wygrywamy derbowy pojedynek.

Kszo Ostrowiec 1-3 KKP Korona I

Bramki: Malinowski x2, Bętkowski

Trenerzy Cezary Jesiołowski i Mariusz Słabiak: Wygrany mecz w Ostrowcu był efektem ogromnego zaangażowania w walkę naszych chłopców. Odbiór piłki tego dnia był taki jaki oczekiwałbym zawsze. Do 78 minuty było 1-1. Nic nie zapowiadało takiej końcówki spotkania w 3 minuty strzelamy 2 bramki po super akcjach naszych pomocników i w ten sposób po raz pierwszy wywozimy cenne 3 punkty z Ostrowca. Brawo Drużyna!

Facebook