Derbowa wygrana w Trampkarzach Młodszych

Trampkarze Młodsi pokazali się z bardzo dobrej strony w minionej kolejce ligowej. W derbowych starciach z DAPem Kielce i Koroną S.A nasze drużyny odniosły pewne zwycięstwa.

Świętokrzyska I Liga Trampkarza Starszego

KKP Korona 1-3 Kszo Ostrowiec

Bramka: Wójcik

Trenerzy Cezary Jesiołowski i Patryk Hernik:  W pierwszej połowie gra toczyła się głównie w środkowej strefie boiska, dużo walki i mało sytuacji podbramkowych. Jedną z niewielu  wykorzystuje drużyna z Ostrowca i do przerwy przegrywamy 0:1. W drugiej części spotkania próbujemy zmienić wynik na naszą korzyść, atakujemy częściej ale niestety nieskutecznie. Udaje nam się zdobyć 1 bramkę ale to za mało aby w tym spotkaniu osiągnąć dobry rezultat. Muszę jednak pochwalić naszych chłopców za włożone „serce” i poziom zaangażowania w tym meczu, graliśmy odważnie i nieustępowaliśmy w walce o piłkę.

Świętokrzyska I Liga Trampkarza Młodszego

DAP Kielce 0-8 KKP Korona I

Bramki: Frankowicz as.  Ostrowski, Tomasik as. Chochulski, Frankowicz as. Bartusiak, Ostrowski as. Bartusiak, Ostrowski as. Frankowicz, Ostrowski as. Matczak, Chochulski as. Chłopek,  Ostrowski as. Batusiak

Skład: Chochulski Oskar, Adam Łużniak, Chłopek Jakub, Kaczmarczyk Adam, Lisowski Jakub, Kamil Łach, Płaza Bartłomiej, Wojciech Matczak, Miłosz Kułak, Maksym Kasperek, Filip Tomasik, Bartosz Fornalczyk, Stanisław Bartusiak, Miłosz Wojdalski, Marcel Frankowicz, Oliwier Ostrowski, Adam Sikora

Trenerzy Paweł Mech i Karol Dziedzic: W miniony weekend  nasza drużyna odniosła imponujące zwycięstwo nad drużyną DAP Kielce. Od pierwszych minut spotkania kontrolowaliśmy grę, utrzymując przewagę w posiadaniu piłki. Nasi zawodnicy wykazali się nie tylko umiejętnościami indywidualnymi, ale także doskonałą grą zespołową. Wielokrotnie udawało nam się przedrzeć przez obronę przeciwnika, co zaowocowało licznym sytuacjami bramkowymi. Należy jednak zauważyć, że pomimo znaczącej przewagi naszego zespołu, bardzo dużo sytuacji pod bramką przeciwnika zostało niewykorzystane.  Mimo to, nasza determinacja i zaangażowanie pozwoliły nam kontrolować grę przez całe spotkanie, co doprowadziło do zasłużonego zwycięstwa. Mamy nadzieję utrzymać tę formę w kolejnych meczach i kontynuować serię zwycięstw.

KKP Korona II 2-0 Korona S.A

Bramki: Latała, Kowalewski.

Skład KKP Korona: Marcin Kukla, Patryk Pedrycz, Antoni Paluch, Igor Wira, Radosław Szwajkowski, Mikołaj Kowalewski, Olivier Latała, Piotr Mikina, Aleks Gębski, Jakub Dzigman, Olaf Bębenek, Adam Kózka, Jan Dudek, Jakub Kruk, Franciszek Grad, Maciej Szczepanik.

Trener Michał Kostucha i Michał Stachura: Bardzo dobre spotkanie w wykonaniu naszej drużyny. Mimo fizycznej przewagi starszych rywali chłopcy znakomicie reagowali na sytuację boiskowe. Na szczególną pochwałę zasługuję postawa zespołu w drugiej połowie spotkania w której stworzyliśmy sobie kilka sytuacji do zdobycia bramek, a dwie z nich wykorzystaliśmy. Dziękujemy drużynie za zaangażowanie i gratulujemy wygranej.

KKP Korona III 2-9 Star Starachowice

Trenerzy Tomasz Detka i Jerzy Marzec: Bardzo słaba postawa w obronie spowodowała, że straciliśmy wiele bramek. Tak proste błędy nie powinny nam się już przytrafiać. Musimy dokładnie przenalizować naszą grę w defensywie ponieważ bez tego będzie nam bardzo ciężko w każdym spotkaniu

Facebook