Derbowa wygrana w Młodziku Młodszym

Bardzo dobre spotkanie mają za sobą podopieczni Łukasza Gągorowskiego i Karola Styrcza, którzy w ŚLMM zwyciężyli w spotkaniu derbowym 2-1. Na pierwsze punkty niestety musi dalej czekać gr. srebrną i brązowa 2012.

Świętokrzyska I Liga Młodzika Młodszego

Grupa złota 2012

KKP Korona 2-1 Korona S.A

Bramki: Ziółkowski Bugaj

Skład: Artem Vyshniak, Oliwier Adamczyk, Patryk Jaboński, Oliwier Redlica, Mark Karpenko, Jakub Bugaj, Tomasz Kałandyk, Karol Ziółkowski, Mikołaj Marzec, Adam Sorbian, Wiktor Warzecha, Tymon Stróżyk, Piotr Jończyk, Aleksander Zięba  

Trenerzy Łukasz Gągorowski i Karol Styrcz: Derby zawsze są emocjonujące i tym razem było tak samo. W pierwszej połowie mieliśmy kilka strzałów, a także dobrych akcji i w końcu udało się strzelić jedną bramkę po pięknym przechwycie Karola Ziółkowskiego. Druga połowa zaczęła się dla nas równie dobrze i dokładamy kolejnego gola. Później jednak przeciwnik nas zdominował, a my ograniczaliśmy się do kontrataków. Szkoda łatwo straconej bramki bo końcówka była nerwowa i mogło skończyść się różnie. Gratuluję zawodnikom dobrego meczu i zwycięstwa. 
Zaangażowanie i wolę walki jaką pokazali moi zawodnicy to coś wspaniałego. Mamy jeszcze pewne braki, ale drużyna ma dobrą frekwencję i przede wszystkim bardzo się przykładają co w najbliższym czasie da jeszcze leprze efekty   

Grupa Srebrna 2012

Hetman Włoszczowa 6-0 KKP Korona II

Skład: Chłopek, Rochoń, Ciężarkiewicz,,Nikitskij, Szymczyk, Wójcik, Kasprzyk, Majchrowski, Bartocha, Chmielewski, Kwiecień, Loranty, Kumór. 

Trenerzy Marek Parzyszek i Iwo Sochacki: Wynik trochę za wysoki. Złożyło się na niego dużo naszych własnych błędów. Były to błędy indywidualne bramkarzy i obrońców. My stworzyliśmy sobie cztery doskonałe okazję, ale niestety nie potrafiliśmy ich odpowiednio sfinalizować. Na pewno był to mecz w zasięgu naszych możliwości w stosunku do innych drużyn w  tej  lidze. Ta pierwsza liga jest dla nas dobrym poligonem doświadczalnym na przyszłość. 

Okręgowa Liga Młodzika Młodszego

Grupa brązowa 2012

Piast Chęciny 10-2 KKP Korona III

Bramki: Kubik, Chodorek

Trenerzy Marek Parzyszek i Iwo Sochacki: Mimo stwarzanych wielu sytuacji, to rywale wykorzystują nasze braki w organizacji. Prosto stracone bramki po błędach w defensywie na początku meczu przesądziły o tym jak będzie wyglądała dalsza część spotkania. Mimo wyniku cieszy, że nowi zawodnicy wykazali się charakterem i tylko pomoże to w większej rywalizacji w zespole.

Facebook