CLJ: Wyjazdowe mecze bez zdobyczy punktowej

Niestety w ten weekend nie udało zdobyć się punktów. Nasi zawodnicy starali przeciwstawić się gospodarzom, ale jedna dobra połowa to za mało na dobrze dysponowanych rywali.

Centralna Liga Juniorów U-17

 Igloopol Dębica 3-0 KKP Korona

Skład: Palacz, Bator, Głuszek, Długosz, Ocios, Mazurek, , Majka, Sala, Kubus, Myszyński, Stępień oraz Stefański, Koryciński, Jakubowski Eryk, Susło, Czarnecki, Fiuk, Gaweł

Trener Michał Stachura, Paweł Mech, Tomasz Jóźwik: Bardzo słaba pierwsza połowa spotkania w której tracimy 3 bramki. Nasz zespół nie realizował poszczególnych założeń przez co jakość naszej gry stała na niskim poziomie. W drugiej części meczu nasz zespół prezentował się lepiej jednak i tak uważamy, że stać na lepszą grę. Mamy nadzieje, że w kolejnym pojedynku zaprezentujemy się z lepszej strony.

Centralna Liga Juniorów U-15

KKP Korona 1–4  Wisła Kraków

Bramki: Czajkowski

Skład: Bęczkowski- Kwiatkowski, Moczulis, Kubicki (70’Iwan), Woźniak (50’Bednarski), Krupa(52’ Michalski), Czajkowski, Nogalski (45’ Zawistowski), Malinowski, Ślęzak (41’ Szpankowski), Pitek

Trenerzy Maciej Kwiatkowski, Karol Nieszporek: Pierwsza połowa bardzo dobra w naszym wykonaniu, już przy pierwszej naszej akcji mamy sytuacje bramkową i możemy objąć prowadzenie. Gospodarze groźnie grają na naszych skrzydłach, a my szukamy szans po szybkich akcjach po odbiorze. Jedna z nich po wyprzedzeniu przeciwnika i przelobowaniu bramkarza daje nam prowadzenie. Do przerwy po dobrej grze schodzimy z jednobramkową zaliczką. Druga połowa zdecydowanie słabsza w naszym wykonaniu, jesteśmy wolniejsi i oddajemy pole gry rywalowi. Często jesteśmy spóźnieni i brakuje doskoku do przeciwnika. Wszystkie bramki tracimy po strzałach z dystansu po zejściu skrzydłowego do środka pola i biernej naszej reakcji na takie zachowanie. Dwie różne połowy w naszym wykonaniu a przy takim przeciwniku aby myśleć o zdobyczy punktowej trzeba zagrać z odpowiednią jakością przez cały mecz.

Facebook