CLJ: Wyjazdowa wygrana w Bełchatowie

Kolejną wygraną na wyjeździe zanotowała nasza drużyna w Centralnej Lidze Juniorów U-17, gdzie po ciężkim boju pokonała GKS Bełchatów. Niestety młodsi koledzy, mimo ogromnego zaangażowania, ulegli minimalnie gospodarzom 2-1.

Centralna Liga Juniorów U-17

GKS Bełchatów 0–1 KKP Korona

Bramki: Majka

Skład: Palacz, Bator, Głuszek, Długosz, Bryła, Mazurek, Sala, Majka, Jakubowski Wiktor, Kubus, Myszyński oraz Stefański, Koryciński, Rozmus, Jakubowski Eryk, Susło, Czarnecki

Trener Michał Stachura, Paweł Mech, Tomasz Jóźwik: Jesteśmy zadowoleni z dyspozycji zespołu w tym spotkaniu. Z każdym meczem jakość i organizacja naszej gry rośnie a zasłużona wygrana jest tego najlepszym przykładem. Gratulacje dla całej drużyny.

Centralna Liga Juniorów U-15

Korona S.A 2-1 KKP Korona

Bramki: Czajkowski

Skład: Pietrzyca- Kwiatkowski, Moczulis, Kubicki(60’Frankowicz), Woźniak(50’Iwan), Krupa(58’Bednarski), Czajkowski, Nogalski(41’Szpankowski), Michalski(55’Pitek), Malinowski, Ryś(41’Mordon)

Trenerzy Maciej Kwiatkowski, Karol Nieszporek: Pierwsza połowa z przewagą przeciwnika udokumentowana bramką po dośrodkowaniu. My kilka razy groźnie kontratakujemy, jednak bez konkretów. Drugą połowę rozpoczęliśmy źle po przegranym pojedynku w bocznej strefie tracimy bramkę na dwa zero. Od tego momentu postawiliśmy wszystko na jedna kartę i zaczęliśmy wysoko atakować. Dokonaliśmy wszystkich zmian i z nowymi siłami cały czas atakowaliśmy. Co raz pod bramką przeciwnika były groźne sytuacje. W 67 minucie po pięknie wykonanym rzucie wolnym strzelamy łapiemy kontakt. Co chwile kotłuje się pod bramką przeciwnika i po jednej takiej sytuacji mamy piłkę na piątym metrze idealną do strzelenia, jednak trafiamy w bramkarza. Mimo ogromnej ambicji, determinacji do strzelenia wyrównującej bramki, mecz kończy się nasza minimalną porażką. Chłopcy kolejny mecz pokazali świetny charakter i zasługują na to aby w kolejnym meczu zgarnąć pełną pule.

 

Facebook