CLJ: Weekend bez punktów

Kolejny raz brak skuteczności przeszkadza w zdobyciu punktów naszym zespołom. Liga powoli dobiega końca, ale przed naszymi drużynami kilka bardzo ważnych spotkań.

Centralna Liga Juniorów U-17

KKP Korona 2–3 Wisła Płock

Bramki: Długosz, Kubus

Skład: Palacz, Sala, Głuszek, Długosz, Czarnecki, Mazurek, , Majka, Bator, Kubus, Stępień, Bryła oraz Ocios, Susło, Cygan, Myszyński, Jakubowski Eryk, Fiuk, Koryciński

Trener Michał Stachura, Paweł Mech, Tomasz Jóźwik: Kolejne spotkanie które pokazuję nam, że fragmenty dobrej gry nie wystarczą do wywalczenia jakichkolwiek punktów. Mam nadzieje, że słowa przekazane w przerwie tego spotkania i dobra dyspozycja w drugiej części spotkania sprawią, że w kolejnych meczach będziemy prezentować się o wiele lepiej.

Centralna Liga Juniorów U-15

Garbarnia Kraków 3-0 KKP Korona

Skład: Pietrzyca- Kwiatkowski, Moczulis, Frankowicz, Michalski, Krupa(55’Zawistowski), Czajkowski, Nogalski(70’Ślęzak), Malinowski(70’Iwan), Pitek(55’Ryś), Woxniak (60’Kubicki)

Trenerzy Maciej Kwiatkowski, Karol Nieszporek: Wracamy z Krakowa z bardzo dużym niedosytem. Pierwsza połowa wyrównana z sytuacjami z obu stron. Po jednej z nich i przegranych pojedynkach w bocznych strefach i złym kryciu w polu karnym tracimy bramkę. Druga połowa to ciągły napór z naszej strony, kilka dogodnych sytuacji do strzelenia, jednak w bramkarz gospodarzy wyczyniał cuda i kilkukrotnie zapobiegł utracie bramki wydawałoby się w beznadziejnych sytuacjach. Był to mecz w którym stworzyliśmy sobie mnóstwo szans na strzelenie bramki, najwięcej w tej rundzie, jednak skuteczność i odrobina szczęścia nie była po naszej stronie.

Facebook