CLJ U-15: WYSOKA PORAŻKA W KRAKOWIE

Błędy w obronie i świetna skuteczność drużyny z Krakowa spowodowała wysoką porażkę naszego zespołu. Jednak trenerzy nie tracą wiary w swój zespół i podkreślają, że to dopiero trzecia kolejka ligowa. Nasi zawodnicy nie raz udowodnili, że grać w piłkę potrafią i jesteśmy pewni, że już za tydzień pokażą sportową złość i dużo lepszy występ w meczu ligowym.

Cracovia Kraków 6-0 KKP Korona

Skład: Mieszczankowski – Buczkowski(70 Sala) Długosz, Branewicz, Zegadło(50 Kuzka) – Zbróg, Minuczyc, Chmielewski (60 Fiuk) Kowalczyk (50 Recica) – Bryła (74 Majka)Nowiński  (64 Bator)

Trenerzy Mikołaj Pełka i Tomasz Krężołek: Rywal w tym meczu wygrał, gdyż w tym spotkaniu był skuteczny i miał swoje atuty w postaci gry bardziej dojrzałej. My ten mecz przegrali po szkolnych błędach i mało agresywnej grze, nie stanowiliśmy monolitu w grze defensywnej. Zespół nasz stworzył sobie kilka okazji ale zagrał nieskutecznie w ofensywie. Porażka za wysoka ale rywalom wszystko dzisiaj wychodziło Trzeba wszystko zrobić aby w przyszłym tygodniu wyczyścić głowy i zagrać tak jak potrafimy. Głowa do góry chłopcy.

Facebook