CLJ U-15: Ważny punkt zdobyty w Krakowie

Wyjazdowa potyczka z Wisłą skończyła się podziałem punktów. Mimo sytuacji do podwyższenia wyniku w ostatecznym rozrachunku trzeba szanować zdobyty punkt na ciężkim terenie.  

Radość po zdobytej bramce

Wisła Kraków 2-2 KKP Korona

Bramki Bojek x2

Asysty: Żyła

Skład: Domagała, Nosek, Moczulis, Sadłocha, Hańćko, Krakowiak, Bojek, Kałka, Żyła, Błaszczyk, Kwiatek, Bernacki, Ocios, Michalski, Gołacki, Sikorski

Walka o każdy centymetr boiska

Trenerzy Maciej Kwiatkowski, Piotr Lichota: Przed spotkaniem remis można by brać w ciemno, jednak z przebiegu meczu wracamy z Krakowa z niedosytem ponieważ prowadziliśmy w drugiej połowie już dwa do zera. Był to jeden z lepszych naszych meczów pod względem piłkarski, utrzymywaliśmy się przy piłce, graliśmy do przodu, dobrze zmienialiśmy sektory gry i stwarzaliśmy sobie sytuacje bramkowe. Również gra obronna całego zespołu była na dobrym poziomie i na niewiele pozwalaliśmy przeciwnikowi. Pierwszą bramkę strzelamy w końcówce pierwszej połowy i do szatni wchodzimy w dobrych nastrojach. Druga połowę zaczynamy od ataków, co procentuje rzutem karnym i drugą bramką Patryka Bojka. Niestety niezbyt długo cieszymy się prowadzeniem bo rywal w ciągu 15 minut wyrównuje. Do końca meczu obie drużyny starają się strzelić zwycięską bramkę, mamy swoją sytuację aby rozstrzygnąć mecz, ale bramkarz gości broni strzał głową po rzucie rożnym.

Facebook
Strona w trakcie budowy i aktualizacji. Prosimy o wyrozumiałość.
This is default text for notification bar