CLJ U-15: PRZEŁAMANIE NA WAGĘ TRZECH PUNKTÓW

To nie było łatwe spotkanie, dla podopiecznych Mikołaja Pełki i Tomasza Krężołka, którzy za wszelką cenę chcieli się przełamać i wywalczyć pierwsze trzy punkty w rundzie wiosennej. Ogromny charakter i determinacja spowodowały, że po końcowym gwizdku w całym zespole wybuchła ogromna radość.

 KKP Korona 2-1 Wisła Kraków

Bramki: Minuczyc Kacper 36 (karny) Kowalczyk 58 – rywal 31

Skład: Nowak– Buczkowski Długosz, Branewicz, Zegadło – Zbróg (80 Majka) Minuczyc, Chmielewski ( Kowalczyk (68 Recica) – Bryła ( 75 Fiuk)Nowiński  (50 Bator)

Trenerzy Mikołaj Pełka i Tomasz Krężołek: Po wysokiej porażce w poprzedniej kolejce zespół zagrał z pełnym zaangażowaniem i determinacją. Od początku spotkania graliśmy piłką mimo, że silny wiatr nie ułatwiał nam zadania. Po 15 minutach rywale zaczęli dochodzić do głosu, grali szybko i kombinacyjnie. W 30 minucie po rzucie rożnym zdobyli bramkę, jednak strata gola podziałała na nas bardzo mobilizująco i po 5 minutach po faulu w polu karnym zdobyliśmy wyrównanie. Druga połowa toczyła się pod nasze dyktando i po wzorowej kontrze zdobyliśmy gola, rywalom puszczały nerwy czego efektem była czerwona kartka za uderzenie naszego zawodnika. W końcówce meczu graliśmy z kontry i mogliśmy trzy z nich zakończyć zdobyciem bramki, ale na przeszkodzie stawał słupek poprzeczka oraz fantastyczna postawa bramkarza gości. Brawo zespół za mecz mimo, że nie graliśmy zbyt dobrze to zwycięstwo wyszarpaliśmy z rąk rywali.

Facebook