CLJ U-15: PORAŻKA Z LIDEREM

W deszczowe popołudnie do Kielc przyjechał lider z Rzeszowa. Pomimo świetnego początku i strzelenia bramki przez naszą drużynę, goście postawili bardzo wysoko poprzeczkę naszym zawodnikom i zasłużenie wygrali spotkanie.

KKP Korona 1-4 Stal Rzeszów

Bramki: Zbróg

Skład: Nowak– Buczkowski Długosz, Branewicz, Zegadło (76 Sala) – Zbróg, Minuczyc, Chmielewski  Kowalczyk (71 Majka) – Bryła ( 76 Minuczyc Kuba)Nowiński  (60 Bator)

 Trener Mikołaj Pełka i Tomasz Krężołek: Początek spotkania nie zapowiadał naszej wysokiej porażki. Gdy w 3 minucie objeliśmy prowadzenie i kontrolowaliśmy przebieg spotkania. Dodatkowo w 20 minucie rywale zostali ukarani czerwoną kartką za faul taktyczny, a my stwarzaliśmy sobie okazję do zdobycia następnych goli. Niestety rywale zdobyli dwie bramki po błędzie naszego zawodnika, a drugą po golu samobójczym. Te dwie bramki podłamały zespół i konsekwencją tego było bramka do szatni. Po przerwie próbowaliśmy zmienić oblicze spotkania, konstruować akcje, ale graliśmy mało skutecznie. Rywale zdobyli gola po błędzie naszego zawodnika. Cóż ten mecz pokazał że piłka młodzieżowa jest przewrotna i może mieć wiele zaskakujących zmian. Inna sprawa ,że zespół z Rzeszowa to jedna z najlepszych ekip w Polsce, gdzie gra bardzo ciekawy futbol. My dzisiaj pokazaliśmy charakter i zaangażowanie, ale niektórzy zawodnicy nie ustrzegli się błędów. Cóż jesteśmy na etapie nauki i kto ma popełniać błędy jak nie młodzi zawodnicy. Resumując chłopcy głowa do góry i walczymy dalej bo wiem że stać was na jeszcze lepszą grę

Facebook