CLJ U-15: PORAŻKA W RZESZOWIE Z LIDEREM

Pomimo walki i starań, mecz z zespołem z Rzeszowa nie pozostawił złudzeń, kto w tej potyczce był lepszą drużyną. Przed nami już za tydzień w sobotę mecz z Sandecją Nowy Sącz, który zakończy sezon 2021/2022 w Centralnej Lidze Juniorów U-15. Miejmy nadzieję, że okaże się on zwycięski.

Stal Rzeszów 2-0  KKP Korona

Skład: Mieszczankowski– Buczkowski, Długosz, Branewicz, Sala (56 Serafin)- Zbróg, (68 Vyshniak) Minuczyc (50 Recica), Chmielewski, Kowalczyk (40 Fiuk) – Bryła, Bator (60 Majka)

Trenerzy Mikołaj Pełka i Tomasz Krężołek: Mecz z liderem rozgrywek toczył się pod dyktando gospodarzy. Zespół z Rzeszowa grał piłką my czekaliśmy na własnej połowie i liczyliśmy na kontrę i w pierwszej połowie mieliśmy 2 takie okazje, ale Maciej Bator był nieskuteczny. W pierwszej połowie rywale stworzyli sobie kilka okazji do zdobycia bramki, ale dobrze bronił Miłosz Mieszczankowski. Rywale zdobyli gola pod koniec pierwszej połowy. W tej części graliśmy bez wiary i determinacji zbyt zachowawczo. W drugiej odsłonie rywale nadal dyktowali warunki na boisku, a my umiejętnie się broniliśmy. W tej części meczu nadal dobrze bronił nasz bramkarz.  Rywale grali twardo i zdecydowanie.

Facebook