CLJ U-15: Porażka w pierwszym meczu

W pierwszym meczu domowym, niestety nasza drużyna odnosi porażkę z zespołem z Krakowa. Pomimo wysokiego wyniku zespół Macieja Kwiatkowskiego i Karola Nieszporka miał okazję do strzelenia bramki, ale nie udało wykorzystać się rzutu karnego przy stanie 0-2. Kolejny mecz z Resovią Rzeszów w Kielcach w niedziele o godzinie 16:30 na ul. Prostej 57.

KKP Korona 0–4 Cracovia Kraków

Skład: Pietrzyca (60 Bęczkowski)- Bednarski (45 Pitek), Moczulis, Kwiatkowski, Nogalski (45 Mordon), Michalski (60 Kwaśniak) Krupa, Ryś (50 Węgrzyn), Szpankowski (50 Kubicki), Malinowski, Czajkowski (60 Woźniak)

Trenerzy Maciej Kwiatkowski, Karol Nieszporek: Pierwszy mecz w nowym zestawieniu, dał odpowiedzieć, że jeszcze wiele pracy przed nami aby gra wyglądała zdecydowanie lepiej. Pierwsze pół godziny meczu z lekką przewagą przeciwnika, jednak kilka razy również zagroziliśmy bramce rywala. W końcówce pierwszej połowy po strzale z dystansu tracimy bramkę. W przerwie meczu mobilizujemy się aby zdołać wyrównać niekorzystny wynik, jednak w pierwszej akcji drugiej połowy tracimy bramkę również po strzale z dystansu. Mimo utraty jednej bramki staramy się zdobyć bramkę kontaktową i mamy ku temu dwie okazje. Jednak nie wykorzystujemy rzutu karnego oraz marnujemy świetną okazję bramkową. Rywal skwapliwie wykorzystał naszą nieskuteczność i strzelił jeszcze dwie bramki i zasłużenie wygrał spotkanie, będąc w tym spotkaniu zdecydowanie dojrzalszą drużyną.

Facebook