CLJ: Świetny weekend w wykonaniu naszych drużyn

To był prawdziwy popis w wykonaniu naszych zespołów w Centralnej Lidze Juniorów. Komplet punktów wywalczony na własnym terenie na pewno doda pewności siebie na kolejne spotkania.

Centralna Liga Juniorów U-17

KKP Korona 2–1 Hutnik Kraków

Bramki: Kubus, Lech

Skład: Palacz, Sala, Głuszek, Długosz, Mazurek, Majka , Lech, Bator, Kubus, Jakubowski Wiktor, Bryła oraz  Jakubowski Eryk, Czarnecki, Słonka, Myszyński, Stępień, Piasny.

Trener Michał Stachura, Paweł Mech, Tomasz Jóźwik: Kolejne dobre spotkanie w naszym wykonaniu i pewne zwycięstwo. Jesteśmy zadowoleni z przebiegu spotkania ponieważ przez większość czasu toczył się on pod nasze dyktando. Gratulujemy drużynie wygranej i czekamy na kolejne starcia.

Centralna Liga Juniorów U-15

KKP Korona 3-0 Górnik Łęczna

Bramki: Baranowski, Ostrowski, Malinowski

Asysty: Malinowski 2, Ostrowski

Skład: Bęczkowski- Frankowicz, Ryś, Malinowski, Woźniak, Baranowski, Pitek, Tenderenda, Kwiatkowski, Krupa, Kubicki, Moczulis, Nogalski, Ostrowski, Czajkowski, Ryś, Pietrzyca, Michalski

Trenerzy Maciej Kwiatkowski, Karol Nieszporek: Bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu, od początku do końca nadawaliśmy ton na boisku i kontrolowaliśmy przebieg całego spotkania. W nomenklaturze bokserskiej można powiedzieć, że pewnie wygraliśmy wszystkie rundy i odnieśliśmy  zdecydowane zwycięstwo na punkty. Widać było że drużyna okrzepła, realizowała zadnia przedmeczowe a przede wszystkim miała w sobie gen zwycięscy. Ten mecz pokazał że, zmierzamy w dobrym kierunku, poprzez ciężką pracę na treningach i determinację w czasie gry można wiele osiągnąć.

Facebook