CLJ: Stal Rzeszów lepsza w obu meczach

Mimo walki i zaangażowania nie udało się w minionej kolejce zdobyć punktów. Oba spotkania wyjazdowe oraz domowe ze Stalą Rzeszów zakończyły się porażkami.

CLJ U-17

KKP Korona 0-1 Stal Rzeszów

Skład: Palacz, Sala, Słonka, Długosz, Mazurek, Majka , Lech, Bator, Kubus, Głuszek, Bryła oraz   Czarnecki, Ocios, Baranowski, Susło, Myszyński, Stępień

Trener Michał Stachura, Paweł Mech, Tomasz Jóźwik: Nasz zespół miał  w tym spotkaniu dwa oblicza. Pierwsza połowa o której jak najszybciej chcielibyśmy zapomnieć to nasza bojaźliwa postawa, natomiast druga część to ambitne i pełne pasji próby odwrócenia losów rywalizacji. Niestety 45 minut na dobrym poziomie nie starczyło na odwrócenie wyniku i ostatecznie przegrywamy mecz.

CLJ U-15

Stal Rzeszów 3-0 KKP Korona

Skład: Bęczkowski- Malinowski, Woźniak, Baranowski, Pitek, Kwiatkowski, Kubicki, Moczulis, Czajkowski, Ryś, Michalski, Krupa, Nogalski, Mordon, Tenderenda

Trenerzy Maciej Kwiatkowski, Karol Nieszporek: Pierwsze pół godziny gry nie wskazywało na to, że tak łatwo przegramy ten mecz. Graliśmy jak równym z równym i stwarzaliśmy sobie sytuacje bramkowe. Jednak w ostatnim kwadransie pierwszej połowy wydatnie pomogliśmy Stali w zdobyciu bramki. W obu przypadkach po przejęciu piłki w łatwy sposób podajemy pod nogi rywala a przeciwnik korzysta z prezentów i strzela dwie bramki. Druga połowa to nasze próby strzelenia kontaktowej bramki, jednak rywal na nie wiele nam pozwala dokładając jeszcze jedno trafienie i zasłużenie wygrywa.

Facebook