CLJ: Słodko gorzki początek rundy wiosennej

Bardzo ważne trzy punkty wywalczyli nasi Juniorzy Młodsi, którzy w Krakowie wygrali z Wisłą 1-2. Natomiast nasi trampkarze prowadzili z inną drużyną ze stolicy województwa małopolskiego, ale musieli uznać wyższość Cracovii.

CLJ U-17

Wisła Kraków 1–2 KKP Korona

Bramki: Kubus, Bator

Skład: Palacz, Sala, Głuszek, Długosz, Mazurek, Majka , Lech, Bator, Kubus, Jakubowski Wiktor, Bryła oraz  Jakubowski Eryk, Czarnecki, Susło, Myszyński, Stępień, Piasny.

Trener Michał Stachura, Paweł Mech, Tomasz Jóźwik: Rundę wiosenną rozpoczynamy od bardzo cennego zwycięstwa. Jesteśmy zadowoleni za jakości gry naszego zespołu a szczególnie z postawy chłopców w drugiej połowie spotkania. Gratulujemy drużynie wygranej i pracujemy dalej.

CLJ U-15

KKP Korona 1-2 Cracovia Kraków

Bramki: Malinowski

Asysty: Michalski

Skład: Bęczkowski- Mordon, Ryś, Malinowski, Woźniak, Baranowski, Pitek, Tenderenda, Kwiatkowski, Krupa, Kubicki, Moczulis, Nogalski, Ślęzak, Czajkowski, Ryś, Pietrzyca

Trenerzy Maciej Kwiatkowski, Karol Nieszporek: Pierwszy mecz ligowy i rywal z samej czołówki rundy jesiennej. Pierwsza połowa bardzo dobra w naszym wykonaniu, chłopcy świetnie realizowali założenia przedmeczowe i na niewiele pozwoliliśmy przeciwnikowi, który miał duże problemy w budowaniu akcji. Mieliśmy swoje okazje ale dobrze spisywał się bramkarz gości. Przeciwnik też miał swoje okazje ale to my byliśmy częściej przy piłce i lepiej wyglądaliśmy w odbiorze. Druga połowa już słabsza w naszym wykonaniu to rywal przejął inicjatywę i był bardziej zdeterminowany. Powoli opadaliśmy z sił i oddawaliśmy pole gry przeciwnikowi. Jednak w 60 minucie po jednym z niewielu ataków w tym okresie gry strzelamy bramkę po zamieszaniu w polu karnym. Po strzeleniu bramki obraz gry się nie zmienił goście atakowali a my popełnialiśmy błędy, które rywal bezwzględnie wykorzystał. Obie bramki straciliśmy po biernej grze na swojej połowie w naszej przewadze liczebnej. Również zmiany w czasie drugiej połowy na niewiele się zdały i nie zmieniły obrazu gry.

Facebook