CLJ: Potyczki z zespołami z Krakowa

W ten weekend w Kielcach gościliśmy dwa zespoły z Krakowa, Garbarnię oraz Cracovię. Obie nasze drużyny do przerwy prowadziły, ale niestety ostatecznie udało wywalczyć się 1 punkt w dwóch spotkaniach.

Centralna Liga Juniorów U-17

 KKP Korona 2–3 Cracovia Kraków

Bramki: Sala, Długosz

Skład: Palacz, Bator, Głuszek, Długosz, Bryła, Mazurek, Sala, Majka, Jakubowski, Kubus, Stępień oraz Stefański, Koryciński, Gaweł, Schie, Susło, Biernacki, Myszyński

Trener Michał Stachura, Paweł Mech, Tomasz Jóźwik: Żałujemy, że z tej rywalizacji wychodzimy bez choćby jednego punktu. W wyniku braku odpowiedniej organizacji gry, w prosty sposób dajemy przeciwnikowi zdobyć bramki prowadząc w meczu dwukrotnie. W następnych spotkaniach musimy szybciej reagować na sytuację na boisku i być bardziej zdeterminowani w kluczowych momentach.

Centralna Liga Juniorów U-15

KKP Korona 1–1  Garbarnia Kraków

Bramki: Malinowski

Asysty: Moczulis

Skład: Pietrzyca- Kwiatkowski, Moczulis, Kubicki, Frankowicz(40’Wijas), Krupa, Czajkowski(80 Szpankowski), Ślęzak(68’Woźniak), Michalski, Malinowski(75 Nogalski), Ryś

Trenerzy Maciej Kwiatkowski, Karol Nieszporek: Chłopcy zagrali ten mecz bardzo dobrze  taktycznie, graliśmy szczelnie w obronie, byliśmy skoncentrowani i w pełni zaangażowani. Jedynie czego zabrakło to skuteczności, szczególnie w pierwszej połowie, gdzie stworzyliśmy sobie kilka sytuacji bramkowych. W pierwszej połowie rywal był częściej przy piłce, jednak rzadko kiedy ich akcje kończyły się strzałami na naszą bramkę. Druga połowa wyrównana z małą ilością sytuacji podbramkowych z obu stron. Bramki padły po stałych fragmentach gry. My strzelamy po dośrodkowaniu z rzutu wolnego a rywale po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Po meczu obie ekipy są niezadowolone z wyniku, każda z drużyn dążyła do zwycięstwa.

Facebook