CLJ: Porażki z Escolą i Wisłą po walce

Mimo walki w tej kolejce nie udało się wywalczyć punktów. Dla Juniorów Młodszych to już zakończenie zmagań na poziomie centralny. Natomiast podopieczni Macieja Kwiatkowskiego i Karola Nieszporka zakończą ligę u siebie z Garbarnią Kraków.

Centralna Liga Juniorów U-17

KKP Korona 3–5 Escola Varsovia

Bramki: Lech, Czarnecki, Sala

Skład: Piasny, Sala, Stępień, Długosz, Mazurek, Majka , Lech, Bator, Kubus, Głuszek, Bryła oraz   Czarnecki, Ocios, Jakubowski Wiktor, Ksel, Stefański, Palacz, Susło

Trener Michał Stachura, Paweł Mech, Tomasz Jóźwik: W ostatnim spotkaniu rozgrywek Centralnej Ligi Juniorów U-17 przegrywamy z drużyną Escoli. Na przestrzeni całego spotkania bardzo dobre momenty przeplataliśmy ze słabymi co w konsekwencji skutkowało porażką. Mimo braku realizacji celu jakim było utrzymanie chcielibyśmy podziękować całej drużynie za zaangażowanie i ogrom pracy włożonej w ten sezon. Wierzymy także, że zebrane doświadczenie pomoże nam osiągać kolejne sukcesy i będzie motorem napędowym do dalszej pracy.

Centralna Liga Juniorów U-15

Wisła Kraków 2-1 KKP Korona

Bramki: Krupa

Asysty: Woźniak

Skład: Bęczkowski- Malinowski, Woźniak, Baranowski, Pitek, Kwiatkowski, Kubicki,  Czajkowski, Ryś, Michalski, Nogalski, Mordon, Tenderenda, Pietrzyca, Ostrowski, Nosek, Krupa

Trenerzy Maciej Kwiatkowski, Karol Nieszporek: To nie był dobry mecz w naszym wykonaniu, mimo to mogliśmy się pokusić w tym spotkaniu o zwycięstwo. Na początku spotkania mamy dwie dogodne sytuacje na strzelenie bramki, jednak brakuje zdecydowania i lepszego wykończenia. Natomiast rywal strzela bramkę po dośrodkowaniu z głębi pola. Drugą połowę zaczęliśmy bardzo dobrze strzelając gola po rzucie rożnym. W kolejnych minutach rywal miał optyczną przewagę jednak to my mieliśmy dwie stuprocentowe sytuacje jednak minimalnie pudłujemy. Jak to bywa w piłce nie wykorzystane sytuacje się mszczą i po dośrodkowani i słabym kryciu znowu tracimy bramkę. W samej końcówce spotkania mamy jeszcze świetną okazję na wyrównanie jednak minimalnie chybiamy.

Facebook