CLJ: Porażka na zakończenie rozgrywek

Mimo, że spotkanie nie miało „wielkiej wagi” obie drużyny walczyły o korzystny rezultat. Niestety goście okazali się lepsi szczególnie w drugiej połowie i wywieźli z Kielc trzy punkty.

Centralna Liga Juniorów U-15

KKP Korona 0-3 Garbarnia Kraków

Skład: Nosek- Malinowski, Woźniak, Baranowski, Pitek, Kwiatkowski, Kubicki,  Czajkowski, Ryś, Michalski, Nogalski, Tenderenda, Pietrzyca, Ostrowski, Krupa, Moczulis, Fornalczyk, Frankowicz

Trenerzy Maciej Kwiatkowski, Karol Nieszporek: Przez pierwsze 50 minut mecz był bardzo wyrównany, obie drużyny były zdeterminowane aby wygrać spotkanie. Było dużo walki i mało sytuacji podbramkowych. Graliśmy solidny mecz z dobrym przeciwnikiem. W drugiej połowie tracimy bramkę po samobóju i to podcina skrzydła drużynie. Rywal szybko podwyższa prowadzenie i już do końca spotkania nie pozwala na strzelenie sobie bramki a sam strzela jeszcze jedną. Gratulacje dla rywali a chłopcom dziękuję za podjęcie rękawicy i walkę do samego końca. Podsumowując rundę wiosenną zrobiliśmy bardzo duży progres w stosunku do rundy jesiennej pod każdym względem.

Facebook