CLJ: Dobre występy nagrodzone zdobyczą punktową

Ogromna wola walki i determinacja została nagrodzoną punktami w minionej kolejce. Z trudnego terenu nasi Trampkarze wywożą 3 punkty. Natomiast w debrach Kielc padł remis 2-2.

Centralna Liga Juniorów U-17

Korona S.A 2-2 KKP Korona

Bramki: Bryła, Czarnecki

Skład: Palacz, Sala, Głuszek, Długosz, Mazurek, Majka , Lech, Bator, Kubus, Jakubowski Wiktor, Bryła oraz   Czarnecki, Jakubowski Eryk, Gumienny, Ocios, Słonka, Susło, Myszyński

Trener Michał Stachura, Paweł Mech, Tomasz Jóźwik: Bardzo dobry początek spotkania w naszym wykonaniu czego konsekwencją jest szybko zdobyta bramka dająca nam prowadzenie. Kluczowym momentem meczu była kontrowersyjna decyzja o czerwonej kartce dla naszego zawodnika po której zmuszeni byliśmy bronić się bliżej swojej bramki. Mimo utraty dwóch goli, w końcówce nasz zespół pokazał olbrzymi charakter dzięki czemu udało nam się zdobyć wyrównującą bramkę. Dziękujemy  drużynie za niesamowite zaangażowanie i pracę jaką wykonała w tym spotkaniu.

Centralna Liga Juniorów U-15

Cracovia Kraków 1-2 KKP Korona

Bramki: Baranowski, Krupa

Asysty: Czajkowski, Michalski

Skład: Bęczkowski- Malinowski, Woźniak, Baranowski, Pitek, Cioroch, Kwiatkowski, Kubicki, Moczulis, Nogalski, Czajkowski, Ryś, Pietrzyca, Michalski, Krupa, Ślęzak, Mordon, Tenderenda

Trenerzy Maciej Kwiatkowski, Karol Nieszporek: Długo na to czekaliśmy aby cieszyć się ze zwycięstwa z renomowanym przeciwnikiem i to na jego terenie. Przede wszystkim chłopcy w każdej minucie meczu oddali serducho i walczyli o każdy metr boiska. Cała drużyna podjęła rękawice a do tego doszły dobre zachowania i realizacja założeń przedmeczowych. Były momenty gdzie rywal stwarzał sytuacji jak i okresy gry gdzie my byliśmy stroną atakując i stwarzającą bramkowe sytuacje. Koniec końców to my byliśmy bardziej skuteczni i zdeterminowani osiągając w pełni zasłużone zwycięstwo. Brawa dla całej drużyny za super mecz.

Facebook