CLJ: Cztery punkty w dwóch meczach

Dwie domowe potyczki naszych drużyn i cztery punkty. Na pewno niedosyt mogą czuć Juniorzy Młodsi, którzy byli bliscy wywalczenia kompletu punktów. Na duże brawa zasługują podopieczni Macieja Kwiatkowskiego i Karola Nieszporka, którzy wygrali 2-1 z Wisłą Kraków.

Centralna Liga Juniorów U-17

KKP Korona 2–2 Igloopol Dębica

Bramki: Lech, Sala

Skład: Palacz, Sala, Głuszek, Długosz, Mazurek, Majka , Lech, Bator, Kubus, Jakubowski Wiktor, Bryła oraz  Piasny, Rozmus, Stępień, Jakubowski Eryk, Ocios, Słonka, Susło

Trener Michał Stachura, Paweł Mech, Tomasz Jóźwik: Jesteśmy poirytowani końcowym rezultatem. Mecz toczony był w szybkim tempie, ale to nasza drużyna stworzyła sobie więcej klarownych sytuacji. Jesteśmy jednak przekonani, że z taką grą i zaangażowaniem zwycięstwa w kolejnych spotkaniach będą tylko formalnością.

Centralna Liga Juniorów U-15

KKP Korona 2-1 Wisła Kraków

Bramki: Malinowski, Pitek

Asysty: Woźniak, Malinowski

Skład: Bęczkowski- Malinowski, Woźniak, Baranowski, Pitek, Cioroch, Kwiatkowski, Kubicki, Moczulis, Nogalski, Ostrowski, Czajkowski, Ryś, Pietrzyca, Michalski, Krupa, Fornalczyk, Kaczmarczyk

Trenerzy Maciej Kwiatkowski, Karol Nieszporek: Bardzo dobrze weszliśmy w mecz stwarzając sobie kilka sytuacji pod bramką przeciwnika, jedną z nich wykorzystujemy i obejmujemy prowadzenie. Dość szybko rywal wyrównuje po zamieszania w polu karnym i złym naszym wybiciu. W 30 minucie obejmujemy prowadzenie po ładnej dwójkowej akcji. Druga połowa to mozolne próby gości na wyrównanie, jednak to my mamy cztery stuprocentowe sytuacje aby zakończyć ten mecz. Fatalnie pudłujemy dlatego do końca spotkania gra była dość nerwowa, jednak wynik nie uległ już zmianie i odnosimy drugie zwycięstwo w rundzie wiosennej.

Facebook