BRĄZOWY MEDAL W JĘDRZEJÓW CUP

Nasze drużyny w miniony weekend wzięły udział w turnieju Jędrzejów CUP, rywalizując z chłopcami o rok starszymi. Obydwie drużyny KKP zdołały wyjść z grupy i miały okazję rywalizować o najwyższe miejsca w turnieju. Drużyna KKP Korona I w fazie grupowej mierzyła się z DAP-em Kielce, FA Pińczów i FA Jędrzejów II i zanotowała dwa zwycięstwa i porażkę. Natomiast drużyna KKP Korona II skończyła rywalizację w grupie z 4 punktami, odnosząc jedno zwycięstwo, remis i porażkę. Rywalami w grupie byli: Baszta Rytwiany, FA Jędrzejów I i Piaskowianka Piaski.

W półfinale niestety obydwie ekipy odniosły porażkę i przyszło nam rywalizować w meczu o trzecie miejsce, gdzie górą była drużyna KKP I.

Skład KKP I Korona: Czarnecki Michał, Grabarczyk Marcel, Kaleta Kacper, Kisiel Filip, Korski Jacek, Matys Tomasz, Miliutin Ihor, Sajewski Patryk, Sorbian Adam, Sotniczuk Bartosz

Skład KKP II Korona: Coś Tymoteusz, Dominiak Oskar, Kępa Piotr, Ludwinek Krzysztof, Mizerski Oskar, Molęda Aleksander, Szkuta Oskar, Siekański Franciszek, Socha Filip, Turek Piotr

Komentarz trenerzy Michał Sarek i Karol Nieszporek: Chłopcy mieli okazję wystąpić w turnieju rocznika 2012 i ze starszymi przeciwnikami pokazali się z dobrej strony. Było to dla nich nowe i pożyteczne doświadczenie. Zawodnicy rozegrali bardzo dużo minut i mimo nienajlepszych warunków (padał intensywny deszcz) widać było, że są zadowoleni. Dziękujemy za zaproszenie i możliwość udziału w bardzo dobrze zorganizowanym turnieju.

Facebook