Brąz rocznika 2012 w Charsznicy

Po dwudniowych zmaganiach w Charsznicy trenerzy mogli być zadowoleni z postawy swoich podopiecznych, którzy na koniec turnieju mogli odebrać brązowe medale. Nasz zespół miał okazję rywalizować m. in. z: FA Wola, FA Ochota, Radziszowianka, AS Słomniki, Krakus Nowa Huta.

Skład: Siwek, Nikitskij, Jabłoński, Ciężarkiewicz, Kumór, Jończyk, Ziółkowski, Majchrowski, Bartocha, Kasprzyk, Wójcik, Szymczyk

Trenerzy Marek Parzyszek i Karol Styrcz: W Charsznicy wzięliśmy udział w turnieju dwudniowym. Wystartowało dziesięć zespołów, które podzielono na dwie grupy. Mecze trwały po 30 minut każdy. Rozegraliśmy cztery spotkania w grupie.

Po pierwszym dniu i wygraniu wszystkich czterech meczów eliminacyjnych zajęliśmy 1 miejsce w grupie. Tym samym awansowaliśmy do finału A. W niedzielnym ostatecznym starciu już nam tak dobrze nie poszło jak pierwszego dnia i ostatecznie zajmujemy 3 miejsce. 

Szkoda, ponieważ pierwszego dnia graliśmy bardzo dobrze. Nasze spotkania rozgrywaliśmy na bardzo wysokim poziomie. W niedzielę w finałach było nieco gorzej, mecze graliśmy w kratkę i zdarzyły się słabsze występy.

Facebook