BARAŻE W MŁODZIKU MŁODSZYM DLA NAS!

Dzięki pierwszemu miejscu w Okręgowej Lidze Młodzika Młodszego nasza drużyna zakwalifikowała się do meczu barażowego, którego stawką było miejsce w Świętokrzyskiej II Lidze Młodzika Starszego w przyszłym sezonie. Podopieczni Pawła Mecha i Patryka Bednarskiego spisali się doskonale i pewnie zwyciężyli w obu spotkaniach.

KKP Korona Kielce 5:1 Moravia Morawica

Bramki: Gonciarz as. Lisowski, Gonciarz as. Nawara,   Dawid Janik as. Kasza, Dawid Janik as. Smolarczyk, Dawid Janik

Skład: Daleszak  Walo Lisowski Nawara Kasza Matczak Trzebuniak Gonciarz Smolarczyk Pokrzepa Wojdalski Dawid Janik

Moravia Morawica 1:2 KKP Korona Kielce

Bramki: Nawara as. Piekoszewski, Dawid Janik as. Szymczuch

Skład: Daleszak Walo Lisowski Nawara Kasza Matczak Trzebuniak Gonciarz Smolarczyk Pokrzepa Wojdalski Dawid Janik Szymczuch  Piekoszewski

Trenerzy Paweł Mech i Patryk Bednarski: W meczach barażowych  z zespołem Moravii cały czas staraliśmy się prowadzić grę, i co chwile gościliśmy pod bramką rywali, niestety nasza skuteczność  zawodziła. Po niektórych zawodnikach  widać było stres  z racji  meczu o stawkę  jaką  był awans  do II Ligi Młodzika Starszego co skutkowało  dużą niedokładnością  w działaniach w ataku. Jednak  zawodnicy stanęli na wysokości zadania  i dwukrotnie po trudnych meczach wygrali baraże z drużyną Moravii. Wielkie brawa dla całej drużyny za Mistrzostwo w Lidze Okręgowej Młodzika Młodszego i wywalczony awans  w barażach do II Ligi Świętokrzyskiej Młodzika Starszego.

Facebook