Baraże czas zacząć!

W ten weekend murawa rozgrzeje się do czerwoności, ponieważ nasze drużyny przystępują do pierwszych meczów barażowych Centralnej Ligi Juniorów U-17 i U-15. Zapraszamy na krótką zapowiedź, a w weekend na naszego instagrama, gdzie postaramy się na bieżąco wrzucać wyniki z soboty i niedzieli.

Baraże CLJ U-17

Klasa sportowa do końca walczyła o triumf w Świętokrzyskiej I Lidze Juniora Młodszego i do mistrzostwa zabrakło naprawdę niewiele, ponieważ nasza drużyna miała tyle samo punktów co zwycięzca rozgrywek. Trener Michał Stachura był bardzo zadowolony z minionej rundy: „Razem z trenerami jesteśmy zadowoleni z przebiegu rundy wiosennej. Uważamy, że nasz zespół prezentował się zdecydowanie lepiej niż w rundzie jesiennej i poczynił ogromne postępy. Cieszymy się także z rozwoju indywidualnego poszczególnych zawodników co dla nas ma szczególne znaczenie”.

Naszym rywalem będzie Górnik Łęczna, który pewnie wygrał swoją ligę. Drużyna spod Lublina w 14 meczach zdobyła 36 punktów, wygrywając 12 razy a dwukrotnie schodziła z boiska pokonana. Na uwagę na pewno zasługuję świetny bilans bramkowy który wynosił 49-7.

Harmonogram spotkań:

Górnik Łęczna – KKP Korona

Data i godzina: 18.06. Niedziela godzina 16:00

Miejsce: Al. Jana Pawła II 13, Łęczna

KKP Korona – Górnik Łęczna

Data i godzina: 22.06 Czwartek godzina 13:30

Miejsce: Stadion Politechnika al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 7

Baraże CLJ  U-15

Chłopcy z klasy sportowej SP 22 byli bezkonkurencyjni w swojej lidze, gdzie oczywiście wywalczyli mistrzostwo. A zrobili to w imponującym stylu bez straty punktu wygrywając wszystkie swoje mecze z bilansem bramkowym 36-6, jednak trener Maciej Kwiatkowski nie do końca był zadowolony z poczynań własnego zespołu:” Chłopcy wygrali wszystkie mecze, jednak nie do końca jestem zadowolony z gry, a przede wszystkim ze strefy mentalnej”.

W walce o baraże będzie starał się nam przeszkodzić również zespół z województwa Lubelskiego. Podlasie Biała Podlaska ma za sobą udaną rundę, gdzie w 14 spotkaniach zdobyli 34 punktów, zwyciężając 11 razy, remis zanotowali tylko raz i przegrali dwukrotnie. Warto dodać, że we wspomnianych 14 meczach zdobyli aż 50 bramek tracąc 14.

Harmonogram spotkań

KKP Korona – Podlasie Biała Podlaska

Data i godzina: 17.06 sobota godzina 16:15

Miejsce: Ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego 53

Podlasie Biała Podlaska – KKP Korona

Data i godzina: 21.06 środa godzina 16:00

Miejsce: Sidorska 8 Biała Podlaska

Facebook