BARAŻE CLJ U-17: PIĘKNA PRZYGODA DOBIEGŁA KOŃCA

Dobra pierwsza połowa nie wystarczyła, aby odwrócić losy rywalizacji. Dziękujemy naszym zawodnikom jak i trenerowi za tą świetną rundę jak również za cały sezon.

KKP Korona 1–4 Motor Lublin

Bramki: Wurmański as. Wieczorek

Skład: Kubicki, Dąbski, Biernacki, Grątkiewicz, Pabis, Wieczorek , Kozubek, Sternak, Foks, Wawszczyk, Wurmański oraz Cedro, Bilski, Olesiński, Śliwa, Pyszczak, Lechowicz, Skrzyniarz

Trener Michał Stachura: Niestety nie udało nam się odwrócić losów rywalizacji z pierwszego spotkania i musieliśmy uznać wyższość gości. Nasza gra szczególnie w pierwszej połowie stała na bardzo wysokim poziomie czego efektem była fantastyczna bramka dająca nam prowadzenie. Niestety w drugiej części rywalizacji przy naszej bierności w fazie obrony w przeciągu 5 minut rywale zdobyli 3 bramki i pozbawili nas realnych szans na korzystny rezultat. Mecz ten pokazał, że nasi zawodnicy mają olbrzymi potencjał sportowy jednak kluczowe jest ich odpowiednie nastawienie i koncentracja. Jeszcze raz chciałbym podziękować drużynie za ten sezon i pogratulować drogi jaką razem przeszliśmy.

Facebook