Awans w Pucharze Polski Juniorów Starszych!

W życiu czasem tak jest, że dostaje się drugą szansę i taką dostali nasi Juniorzy Starsi, którzy mimo porażki z Dzikami Skarżysko awansowali do drugiej Rundy PP. Tym razem podopieczni Michała Stachury do potyczki podeszli bardzo poważnie i nie dali szans rywalom.

Okręgowy Puchar Polski Runda 2

MSS Masłów 0-10 KKP Korona 

Bramki:  Foks x5, Kozubek x2, Wawszczyk, Sternak, Pabis

Skład: Palacz, Kawalec, Grątkiewicz, Lechowicz,  Sternak, Pabis ,Kozubek , Wawszczyk, Biernacki, Foks, Kijewicz oraz Skrzyniarz, Bilski, Orłowicz, Bilski, Wieczorek

Trenerzy Michał Stachura: Zdecydowane zwycięstwo naszego zespołu. Od początku spotkanie byliśmy stroną dominującą co przełożyło się na efektowną wygraną. Gratuluję chłopcom awansu do kolejnej rundy Okręgowego Pucharu Polski.

Świętokrzyska I Liga Juniora Starszego

KKP Korona 8–1 Spartakus Daleszyce

Bramki:  Kozubek x2, Wawszczyk, Pabis, Skrzyniarz, Wójcik, Zembrzowski x2

Skład: Bera, Kawalec, Grątkiewicz, Lechowicz,  Sternak, Pabis ,Kozubek , Wawszczyk, Biernacki, Foks, Śliwa oraz Kijewicz, Skrzyniarz, Bilski, Orłowicz, Wójcik, Zembrzowski, Gaweł

Trenerzy Michał Stachura: Po dobrym spotkaniu odnosimy zdecydowanie zwycięstwo nad drużyną Spartakusa. Od pierwszych minut to nasz zespół przejął inicjatywę w grze co skutkowało zdobyciem aż 8 bramek. Gratuluję zawodnikom zwycięstwa.

Facebook