Awans do baraży CLJ U-17

Nasi Juniorzy w ten weekend rozgrywali bardzo ważne mecze w kontekście końcówki sezonu. Klasa sportowa po trudnym meczu wywalczyła zwycięstwo dające przepustkę do baraży w CLJ U-17. Natomiast podopieczni Łukasza Gągorowskiego i Jerzego Marca postawili bardzo ważny krok w stronę mistrzostwa w okręgowej lidze juniora młodszego.

Świętokrzyska I liga Juniora Młodszego

KKP Korona 2–0 Pogoń Staszów

Bramki: Stępień, Gaweł

Skład:  Palacz, Długosz, Bator, Sala, Stępień, Foks, Biernacki, Bilski, Kijewicz, Lechowicz, Kościelecki oraz Rozmus, Gaweł, Pabis, Kaczmarczyk, Vyshniak, Cygan, Majka

Trener Michał Stachura, Paweł Mech, Tomasz Jóźwik: Po wymagającym spotkaniu odnosimy zasłużone zwycięstwo. W naszej grze było jednak zbyt dużo chaotycznych i nieprzemyślanych działań przez co mieliśmy problem z kontrolą tego meczu. Na pewno będzie to element który będziemy chcieli poprawić w kolejnych spotkaniach przed rywalizacją w baraż o CLJ U-17.

Okręgowa Liga Juniora Młodszego

Bucovia Bukowa 0-3 KKP Korona II
Bramki: Suliga as Kostucha, Płatek as Robak, Obara as Dąbrowski  

Skład: Jastrzębski, Foks, Staniec, Pietrzykowski, Kobus – Bieniek, Łukawski, Kostucha, Dąbrowski, Płatek, Suliga, Luśnia, Obara, Robak, Ciężarkiewicz, Żońca, Wyrozumski 

Trenerzy Łukasz Gągorowski i Jerzy Marzec: Mecz zaczęliśmy od mocnego ataku na bramkę przeciwnika, ale nic z tego nie wychodziło. Dużo strzałów, sporo dośrodkować, ale obrońcy wszytko rozbijali. W 25 minucie w końcu znaleźliśmy lukę i piękne podanie Kostuchy na bramkę zamienić Suliga. Druga połowa zdecydowanie lepsza, graliśmy szybciej, mieliśmy wiele wygranych pojedynków 1×1 i dokładamy kolejne dwie bramki lecz przy większej „pazerności” mogliśmy dołożyć jeszcze minimum dwie. 
Dziękuję każdemu za zaangażowanie i dalej staramy się podnosić swoje umiejętności, mocno trenować i wygrywać mecze. Jesteśmy liderem tabeli, do końca 3 kolejki i nie możemy już tego oddać.

Facebook