AUTORUD i LEWIATAN CUP – zapowiedź

Już w najbliższy weekend w Hali Legionów przy ul. Leszka Drogosza 2 czekają nas prawdziwe sportowe emocje. W sobotę odbędzie się turniej pod nazwą Autorud CUP dla rocznika 2016. Nasz Klub wystawi dwie drużyny, które będą rywalizowały w systemie każdy  z każdym z: Brain Body Chmielnik, SKS Star Starachowice, Siarką Tarnobrzeg, AS Słomniki, Galacticos-Kszo Ostrowiec oraz DAPem Kielce.

Natomiast w niedzielę odbędą się zmagania rocznika 2015 w turnieju Lewiatan CUP. Tym razem do stolicy województwa świętokrzyskiego przybędą: Beniaminek Iłża, Galacticos-Kszo Ostrowiec, PAS Skarżysko, MUKS Kraśnik, Radomiak Radom oraz SKS Star Starachowice. Nie zabraknie oczywiście gospodarzy czyli KKP Korona.

Oba turnieje organizuje Kielecki Klub Piłkarski Korona wraz z partnerami strategicznymi Polską Siecią Handlową Lewiatan i firmą AUTORUD  oraz pozostałymi partnerami: RS Active, Domino’s Pizza, MOSiR Kielce, Kopi Serwis i Kancelaria Adwokacka Aleksandra Kolman. Jest to już druga edycja rozgrywek, w których przed rokiem uczestniczyły roczniki 2014 i 2015. W trakcie zmagań nie będzie prowadzona klasyfikacja końcowa, a każdy z uczestników dostanie pamiątkowy medal za wysiłek włożony w każdy mecz.

Wszystkim drużynom życzymy powodzenia i udanej sportowej rywalizacji!

Facebook