AUTORUD i LEWIATAN CUP za nami!

Sobotni dzień na Hali Legionów to wiele sportowych emocji. Już od godzin porannych swoje zmagania rozpoczął Żak Młodszy. I tak na parkiet wybiegły zespoły KKP Korona, Ceramika Opoczno, Siarki Tarnobrzeg,  Staru Starachowice i Brain&Body Chmielnik. Było dużo radości, bramek i fantastycznych akcji. Po zakończonych meczach, każdy zawodnik za swoją postawę dostał medal, drużyny pamiątkowy puchar, który wręczał Pan Mikołaj Forębski przedstawiciel firmy AUTORUD oraz dyrektor ds. sportowych KKP Korona Pan Marcin Gawron.

Nieco później, bo przed godziną 14stą swoje zmagania w Lewiatan CUP zaczęli zawodnicy z rocznika 2017. Do Kielc zawitały drużyny Astry Piekoszów, Dziki Skarżysko, Champions Kielce, Neptun Końskie, Beniaminek Iłża, Moravia Morawica. Każdy z zespołów rozegrał 6 spotkań, a po zawodnikach było widać zmęczenie, ale też radość. Pamiątkowe medale i puchary wręczył Prezes KKP Korona Pan Robert Stachura oraz Członek Zarządu KKP Korona Pan Mariusz Słabiak.

Oprócz medali, z każdej drużyny został wyróżniony najlepszy zawodnik, który otrzymał pamiątkową statuetkę i nagrody ufundowane przez firmę RS Active za co serdecznie dziękujemy.

Młodzi zawodnicy w przerwie pomiędzy meczami mogli posilić się pyszną pizzą z firmy Domino’s.

Turniej był prowadzony bez klasyfikacji końcowej. Wszystkim uczestnikom i rodzicom serdecznie dziękujemy za przybycie i mamy nadzieję, że zobaczymy się za rok!

Galeria Lewiatan CUP: https://kkp-korona.pl/galeria/nggallery/album/lewiatan-cup

Galeria Autorud CUP: https://kkp-korona.pl/galeria/nggallery/album/autorud-cup-2024

Facebook