AUTORUD gra dalej z nami!

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że firma Autorud Stalowa Wola – Kielce przedłużyła z nami umowę na kolejny sezon. Przez ostatni rok dzięki naszej współpracy udało się zrobić wiele dobrego dla młodych adeptów futbolu. Bardzo dziękujemy za zaufanie.

Autorud Stalowa Wola – Kielce to grupa dealerska Autorud Stalowa Wola Sp. z o.o. skupiająca salony marek Audi, Volkswagen, Skoda, SEAT i Cupra w Kielcach oraz Volkswagen w Stalowej Woli.Jako Autoryzowany Dealer wymienionych marek, firma prowadzi sprzedaż samochodów nowych, odkup i sprzedaż samochodów używanych wszystkich marek – program Das WeltAuto, a także posiada salon Audi Select: plus z szeroką ofertą starannie wyselekcjonowanych i sprawdzonych samochodów używanych Audi. We wszystkich lokalizacjach znajdują się autoryzowane serwisy mechaniczne, blacharsko – lakiernicze, a także Stacje Kontroli Pojazdów. Firma oferuje również części i akcesoria samochodowe, ubezpieczenia oraz finansowanie zakupów.

Pasją wielu pracowników firmy są nie tylko samochody. Równie mocno kochają sport i uważają, że każdy powinien mieć zapewniony dobry start. Zarówno w Stalowej Woli jak i w Kielcach firma wspiera młode talenty, dbając o rozwój klubów sportowych i ich podopiecznych.

Facebook