Domowe potyczki rocznika 2012

Wysoka wygrana grupy złotej oraz udane mecze kontrolne grupy srebrnej i brązowej- nasi Młodzicy szlifują formę do rozpoczynających się niedługo zmagań ligowych.

Gr. złota 2012

KKP Korona 9-0 DAP Kielce

Bramki: Karpenko x2, Marzec x2, Adamczyk x2, Stróżyk, Ziółkowski x2

Skład: Vyshniak, Jabłoński, Redlica, Stróżyk, Adamczyk, Marzec, Karpenko, Zawodnik Testowany, Ziółkowski, Molasy

Trenerzy Łukasz Gągorowski i Karol Styrcz: W niedziele  nasza drużyna w  10 osobowym składzie z powodu wielu chorób rozegrała swoje spotkanie z DAPem Kielce. Nasza gra wypadła dobrze, szczególnie w drugiej połowie gdzie dominowaliśmy i kontrolowaliśmy spotkanie. Z założeń przedmeczowych drużyna wywiązała się względnie dobrze, wymienialiśmy przemyślane podania i podejmowaliśmy trafne i rozsądne decyzje. W drugiej połowie daliśmy chłopcom nieco swobody i rozwijali się próbując sił na nieco zmienionych pozycjach i ten test wypadł całkiem nieźle. Przed nami kolejne sparingi i kolejna praca do wykonania.

Gr. srebrna 2012

KKP Korona 2-2 FA Dąbrowa Tarnowska

Skład: Wieloch, Nikitskij, Siwek, Bartocha, Chmielewski, Rynk, Kwiecień, Rubak, Świerczyński, Wójcik. 

Trenerzy Marek Parzyszek i Iwo Sochacki: Rozegraliśmy dobry mecz kontrolny z wymagającym przeciwnikiem. Gralismy cztery kwarty po 20 minut. Chodź to drużyna przyjezdna prowadziła 2:0 to my cały czas dążyliśmy do strzelenia bramki. Udało się wyrównać i obydwa zespoły zadowoliły się remisem. Zaprezentowaliśmy się poprawnie. Graliśmy ofensywnie stwarzając sobie dużo okazji bramkowych, ale zawodziła skuteczność. Wynik sprawiedliwy.

Gr. brązowa 2012

KKP Korona  4-6  FA DĄBROWA TARNOWSKA

Bramki: Nowek x2, Ołownia, Nowak

Trenerzy Iwo Sochacki i Marek Parzyszek: Mecz z ciężkim przeciwnikiem przy ograniczonej liczbie zawodników wypadł dobrze mimo kilku słabszych momentów. Był to dla nas dobry sprawdzian pod względem gry w obronie, a większość naszych akcji wynikało z szybkich kontrataków. Chłopcy dali z siebie wszystko i był to wartościowy sparing. Dziękujemy drużynie z Dąbrowy Tarnowskiej za dobre zawody.

Facebook