Zakończenie ligi w Młodziku Młodszym

Po tym sezonie należą się ogromne gratulacje dla zawodników i trenerów. Wywalczenie mistrzostwa oraz awans gr. srebrnej do Świętokrzyskiej I Ligi Młodzika Młodszego zasługują na uznanie. Brawo!

Świętokrzyska I Liga Młodzika Młodszego

Gr. złota 2011

KKP Korona 13-0 BASZTA Rytwiany  

Bramki: 6xZajęcki,2xGlibowski,Raczyński,Bębenek,Kowalewski,Wira,Gębski.

KKP Korona: Kukla, Zajęcki, Kuziel, Majcherczyk, Nowacki, Bębenek, Paluch, Wira, Raczyński, Gębski ,Kruk, Kowalewski, Glibowski, Adamczyk, Marzec.

Trenerzy Michał Kostucha, Michał Stachura: Bardzo dobry występ naszej drużyny. Chłopcy dobrze wykonywali powierzone im działania indywidualne w fazie ataku które pozwoliły nam stworzyć bardzo dużo sytuacji bramkowych. Przełożyło się to na wyraźna przewagę nad rywalami. Gratulujemy naszemu zespołowi zasłużonego zwycięstwa i pierwszego miejsca w kategorii młodzik młodszy.

Świętokrzyska II Liga Młodzika Młodszego

Gr. srebrna 2011

Champions Stąporków 1–1 KKP Korona II

Bramka: Wrzecionowski

KKP Korona: Wrzecionowski, Orłowicz, Barański, Sobczyński, Szymoniak, Kułaga, , Włudyga, Branewicz, Piróg,  Skotnicki, Kot, Iwan, Sztuka, Półtorak, Widłak, Kierzkowski

Trenerzy Michał Kulik i Bartek Lewandowski: Nie było to najlepsze spotkanie w naszym wykonaniu. Jesteśmy nieskoncentrowani w 100 % przez co zdarzają się nam proste błędy i straty. Pomimo złych decyzji stwarzamy sobie wiele sytuacji pod bramką przeciwnika. Niestety pojawia się problem jak w wielu ostatnich meczach, gdzie brakuje skuteczności oraz lepszej finalizacji. W dodatku to kolejne spotkanie gdzie tracimy bramkę po rzucie wolnym. Początek 2 połowy również nerwowy w naszym wykonaniu. Z czasem gdy nasza gra wygląda pewniej, co chwilę znajdujemy się pod bramką przeciwnika. Po jednej z akcji zdobywamy bramkę co jeszcze bardziej napędza nas do kolejnych ataków. Pomimo sporej przewagi w końcowej fazie tego spotkania i wielu sytuacjach do zdobycia gola, nie jesteśmy w stanie pokonać już bramkarza drużyny przeciwnej. Ze Stąporkowa wracamy z 1 pkt. W tabeli na koniec rozgrywek zajmujemy 2 miejsce premiowane awansem do 1 ligi świętokrzyskiej. Przed nami jeszcze wiele pracy do wykonania ponieważ poprzeczka na kolejny sezon zostaje podniesiona wysoko w górę. Gratulacje dla całej drużyny za pracę wykonaną przez cały sezon.

Okręgowa Liga Młodzika Młodszego

Gr. brązowa 2011

Astra Piekoszów 3–3 KKP Korona III

Bramki: 2x Widliński, Kozera

KKP Korona: Józefik, Widliński, Szymoniak, Kozera, Marcinkowski, Zbróg, Bień, Baran , Wicha, Kowalik, Kowalski, Detka, Banasik, Cisak.

Trenerzy Michał Kulik i Bartek Lewandowski: Sam początek meczu dosyć wyrównany, z czasem to my dochodzimy do głosu i stwarzamy sobie w 1 połowie kilka okazji. W końcu udaje nam się zamienić jedną z okazji na bramkę. Dodatkowo do przerwy obijamy słupek, poprzeczkę oraz spojenie przez co piłka nie chciała trafić do bramki przeciwnika. Po 2 połowie to my jesteśmy stroną przeważającą, zdobywamy 2 kolejne gole i na 15 minut do końca spotkania prowadzimy 3:0. Niestety ostatni kwadrans meczu to bardzo słaba gra naszej drużyny. Popełniamy proste błędy w defensywie co skutkuje wypuszczeniem prowadzenia w ostatnich minutach tego spotkania. Były to dwie dobre rundy w wykonaniu chłopaków. Niebawem zasłużony odpoczynek a następnie rozpoczniemy przygotowania do kolejnego sezonu w kategorii młodzik.

Facebook