10/10 w Juniorze Starszym

To było udane zakończenie dla Juniorów Starszych, którzy w 10 spotkaniach odnieśli komplet zwycięstw. W gorszych nastrojach sezon kończą Juniorzy Młodsi, dla których była to trudna runda, gdzie forma była nierówna.

Świętokrzyska I Liga Juniora Starszego

Alit Ożarów 2-5 KKP Korona

Bramki: Pabis x2, Śliwa x2, Biernacki

Skład: Palacz, Bator, Kawalec, Biernacki, Skrzyniarz, Mazurek, Stępień, Olesiński, Pabis, Śliwa, Bilski, Głuszek

Trenerzy Michał Stachura: Na zakończenie rundy pewnie pokonujemy drużynę z Ożarowa. Całe spotkanie przebiegało pod nasze dyktando a zwycięstwo powinno być jeszcze bardziej okazałe. Chciałbym  pogratulować wszystkim zawodnikom osiągniętego rezultatu czyli kompletu zwycięstw bez utraty choćby punktu co było naszym celem przed rozpoczęciem wiosennych rozgrywek.

Świętokrzyska I Liga Juniora Młodszego

KKP Korona II 2–4 Star Starachowice

Bramki: Nogalski, Dębiec

Asysty: Dębiec

Skład: Pietrzyca, – Dębiec, Czarnowski, Kochanowski, Sikorski, Ksel, Krzyżanowski, Ocios, Krupa, Kubicki, Ryś, Pitek, Nogalski, Kmietowicz

Trenerzy Maciej Kwiatkowski, Karol Nieszporek: Chłopcy zagrali dobry mecz z wiceliderem rozgrywek i gdyby nie bardzo słaba skuteczność pod bramką rywala to ten mecz rozstrzygnął by się na naszą korzyść. Do przerwy mogliśmy prowadzić jednak marnujemy kilka dogodnych sytuacji. Po przerwie zbyt łatwo dajemy sobie strzelić bramki a sami mimo wielu dogodnych sytuacji trafiamy tylko dwa razy. Mecz kończymy w dziewięciu ze względu na kontuzje i wykorzystanie wszystkich zmian co rywal skrzętnie wykorzystał. Mimo to chłopcy mieli swoje szanse aby uzyskać lepszy wynik. Brawo za ambicję i walkę do końca meczu mimo gry w niedowadze.

GKS Nowiny 4-2 KKP Korona III

Bramki: Ciężarkiewicz x2

Trener Sławomir Łukawski: Po raz kolejny niezły początek meczu, w którym dwa razy wychodziliśmy na prowadzenie i niestety bardzo słaba końcówka tych zawodów. Brakło i sił i umiejętności czysto piłkarskich, aby osiągnąć korzystny wynik. Błędy indywidualne gospodarze  wykorzystali w 100%. Tej okrojonej naszej kadrze (kontuzje)  w tym meczu nie można  było odmówić ambicji i walki do końca.  Dziękuję tym zawodnikom za ten mecz i cały sezon.

Facebook